ليوان صبرم داره سر ريز می شه!

می دونم الان از شنیدن داستان های دانشگاه ما حالتون به هم می خوره... اما به خدا کار دیگه ای که ندارم این روز ها. همش می رم دانشگاه. تصمیم هم گرفتم این ترم درس بخونم. البته می دونم که نمی تونم این کار رو انجام بدم اما خوب دیگه... فقط دارم خودم رو گول می زنم!!!!

آقا امروز چه برفی می اومد این دانشگاه... یک دقیقه بدون چتر و این جور چیز ها رفتم تو حیاط دیدم خیس خیس شدم... بد فرم شده بود... نمی دونم این آسمون هم بعضی اوقات می زنه به سرش!

امروز می دونی داشتم به چی فکر می کردم؟! به اینکه بیشتر از نصف آدم هایی که می بینی هنوز بچه اند...

سر چیز های مسخره با هم دعوا می کنند و ... نمی گم خودم خیلی حالیم می شه ها اما حداقل سعی می کنم که  یک جورایی بچه بازی در نیارم... باور کنید اگر هم قضیه ای چیزی باشه که به نظرم داره آروم آروم لوس و بچگانه می شه سریع خودم رو می کشم بیرون یا حداقل سعی می کنم عوضش کنم یا حتی تمومش کنم ... خوشحالم که تا حالا چند بار هم این حالت پیش اومده و رفتار من رو دیدین...

این حرف ها رو زدم برای اینکه امروز تو دانشگاه دیدم بین یکی دوتا از دوستان دعوا شده ... همون موقع با خودم فکر کردم که این یعنی چی؟!؟!؟ واقعا این ها چی فکر می کنند؟!؟!

 

یک چیز دیگه هم اضافه کنم ... ببینین من همیشه سعی کردم با همه خوب باشم. نمی دونم چقدر موفق شدم اما همیشه همین رو می خواستم... از روز اول هم با همه می گم و می خندم...اتفاقا گاهی زیادی شوخی هم می کنم. اما این رفتار من هیچ معنای خاصی نداره... پس خواهشا بس کنین! آدم هم تا حدی می تونه به روی خودش نیاره...

صبر من یکی مثل لیوان میمونه.. (تا حالا 600 بار این مطلب رو گفتم و باز هم نفهمیدین!) با یکی دوتا قطره پر نمی شه... اما یک موقع هم میرسه که پرپر می شه... و حتی لب ریز... اون وقت ِ که لادن دیگری در روبه روی شماست! عصبانی بشم خون جلوی چشم هام رو می گیره...بد فرم هم می شم ها... امیدوارم هیچ وقت براتون پیش نیاد!!!....خلاصه اینکه  الان صبرم پرپر شده... یک قطره یک اشاره یا یک حرف دیگه کافیه تا ...واقعا دارم میگم که  نمی خوام مشکلی پیش بیاد. گفتم زودتر بگم که بعدا نگین نگفته بودی و نمی دونستیم و از این حرف ها!

 

حالا اصلا این موضوع ها رو بیخیال... هدف اصلیم از پست کردن این مطلب این بود که چرت بودن مطلب قبل خیلی به نظر نیاد!!! البته بماند که به جز چرت و پرت این تو چیزی نمی نویسم...  

خداییش هر کی این وبلاگ رو می خونه ، بدونه که داره الکی وقتش رو تلف می کنه. مگر اینکه بدونه که مخاطبم اونه یا توی اون داستان دخیل و از این حرف ها...

 

راستی قبل از فعلا گفتن ، یک سوال دارم... من حرف های بقیه رو هم اینجا می نویسم!؟!؟ خودم که یادم نمی اد... برام خیلی جالبه که بدونم. آخه اون روز اشکان می گفت همه چی رو این جا می نویسم...واقعا  شماها هم همین فکر رو می کنید!؟!؟

 

/ 11 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مجي67

یادم رفت آئرس میل و وبم رو بدم... بابای.

وحید

من فکر می‌کردم که دختر‌ها تکیه‌کلام «آقا» رو استفاده نمی‌کنن، نگو می‌کنن! بعد هم اینکه برف اومدن رو جزء وقایع‌اتفاقیه دانشگاه طبقه‌بندی می‌کنی؟!

sagkosh

خوبه خدارو شکر خودتم میدونی شر میگی در ضمن باور کن به خدا قسم هیچ کس مجبورت نکرده هر روز یه چیزی بنویسی برو فکر کن قشنگ خشگل یه چیزه تر تمیز بنویس بخونیم حال کنیم

پارميدا

سلام لادن چطوری؟ واسه چی داری عصبانی ميشی؟بيخيال بابا(البته سخته بهت خيلی زياد حق ميدم!)امّا خوب تلاشتو بکن.به نظر من چيزايی که مينويسی جالبن يجورايی اينجا مثل يه دفتر خاطرات ميمونه برات که همه چيو توش مينويسی...امّا چيزايی که مينويسی آبرويی از کسی نميبره کلی هم با حال منکه خوشم مياد

هرکی

لبریز شو عوض شی شاید بشه تحملت کرد!!!

لادن

در جواب به هرکی : (حدس میزنم کی باشی!!!) چشم... سعي ام رو می کنم. اين روز ها اوضاعم خيلی رو به راه نيست... اگر همين جوری پيش بره تا چند وقت ديگه می تونی تحملم کنی!

شيرين

تو ميتونی اسم اين کارو بذاری وقت تلف کردن... ولی من بازم ميام اينجا..

شيرين

در مورد کامنتت هم... خيلی هم ربط داشت عزيزم. در واقع خیلی خوب منظورم رو گرفتی ولی جمله ای که گفتی درستش اينه: بنا به نظر انيشتن، جنگ جهانی چهارم با چوب و چماق خواهد بود نه سوم. چون در جنگ جهانی سوم قدرت اتمی دنيا را ويران خواهد کرد. فکر کن... انسانهای بدوی و اوليه در جنگ جهانی چهارم!

اکبر

خوبه به ما هم سری بزن

لاله

- من هم فکر می کنم گاهی حرفای بقیه رو اینجا می نویسین. - آدم میتونه بازای هر قطره ای که تو لیوان صبرش ریخته میشه، با ابراز اون چیزی که ناراحتش می کنه و با حرف زدن با طرف مقابل، اون قطره رو سر بکشه تا همیشه لیوانش خالی بمونه و لبریز نشه. - در مورد دیگران هم بد بین نباشین، شاید همه چیز اون طور که شما فکر می کنین نباشه. - نمی خواستم نصیحت کنم، فقط نظرم رو گفتم. - موفق باشین.