لپ قرمزی!

09.gif 

واقعا چرا من انقدر استرس پیدا می کنم؟!!؟ نمی تونین تصور کنین من تا حالا چقدر تاوان این استرس داشتنم رو دادم... سر هر چیز مسخره ای استرس دارم. ممکنه حتی وقتی دارم با یک نفر که خیلی باهاش صمیمی نیستم حرف می زنم دستهام یخ کنه و یا اینکه نتونم تمرکز کنم و بد تر از همه ی این ها این که قرمز می شم! وای............! وای...........! خدا رو شکر  قرمز شدن من رو ندیدین!

همیشه آبروی من رو می بره! تا یکی یک چیزی بهم میگه عین لبو قرمز می شم! ممکن هم هست اون چیز خیلی مسخره باشه ها!!!! ولی بد فرم قرمز می شم! حتی بعضی اوقات وقتی دارم چت هم میکنم و طرف یک حرفی می زنه  قرمز می شم! خداییش خیلی بده! همه به این خاطر مسخره ام می کنن.. البته واقعا هم مسخره کردن داره ها... ولی می گم، اصلا دست خودم نیست... یک دفعه می بینم صورتم داغ شده و تمام خون بدنم تو صورتم جمع شده و لپ هام قرمز شده!

خلاصه این که اگر دیدین موقع حرف زدن باهاتون  لپ قرمزی  شدم ، نخندین... باور کنین اگه دست خودم بود ، حتما یک فکری براش می کردم... تازه یک چیز جالب تر بگم!فقط خواهشا سوء استفاده نکنین:

 اگر کسی الکی بیاد و به من بگه لپ هام قرمز شده، سریعا لپ هام قرمز می شه!!!! باز هم به صورت کاملا غیر ارادی...خیلی خنده دار ِ . مگه نه؟؟!؟!

/>/>

 

/ 7 نظر / 3 بازدید
حميدرضا

اول ! واااااااااای ! چه خوشگل شده اينجااااااا

حميدرضا

نکنه اون شب هم قرمز شده بودی پشت مانيتور ! می ديدم هی از اينها ----> ميزنی ! آخی ! ببخشيد . معذرت می خوام .

مريم(پارميدا)

سلام خانمی.مرسی از اينکه به من سر ميزنیراستش فعلا حال وحوصله آپ کردن ندارم.اصلا نميتونم بنويسم.بازم بيا پيشماااااا

مجی67

سلام...از آرشیو شروع کردم همشو تا آخرین پستت با اجازه خوندم... آره درسته تو 3 ماه راجع به یکی قضاوت کردن و متنفر شدن... درسته باید فکرتو عمل منی!!! هیچی اونی نیس که میبینی مخصوصا آدما... به حرفام فکر کن امیدوارم متوه شده باشی! راستی لپات قرمز شده...! بای بای.

پارميدا

salam salam ladan khanum chetori? chikara mikoni?mashala cheghade zood be zood up mikoni.eyvaaal bar axe man ke...khob az avalesham kheili faal buD Dgee miBnam ke too site e maryam(parmida)toham miriii. khosh bashi nadal jan felan babye & take care!!!

میترا

من یه لادن می شناسم که با دیهور دوسته و یه مینا داره و از این حرفا! تئاتر هم میاد! نگران امتحان نیم ترمش هم می شه! نصف آدمای دانشکده شون رو هم می شناسه! تویی؟ اگه تویی؛ منم اونم که می گن هر چی می شه می رم بدون یه ذره تعلل تو وبلاگم می نویسم! اگه نه هم که هیچی!

محمد

فکر نمی کنم به خاطر استرس باشه ... به هر حال موضوع جالبيه ... تو قسمت يخ کردن منم شريک بدون