باز دارم خودم می شم!!!

laughing.jpgباور کنید من انقدر ها هم که به نظر می رسه دپرس نیستم... یعنی شاید حتی به جرات بتونم بگم که اصلا دپرس نیستم... اما می دونی٬ بعضی اوقات دل آدم می گیره...

و مشکل من این بود که هر وقت دلم می گرفت ٬ می اومدم و این وبلاگ رو آپ می کردم...

برای همین هم هست که همش در حال ناله و گریه و ... هستم!!! طوری که هر کی که من رو نشناسه فکر می کنه من یک آدم روان پریش و ... هستم!!!

من در این ۱ ماه گذشته٬ خیلی حالم خوب نبود... خودم هم خیلی خوب متوجه بودم... اما به خدا  از دست من هیچ کاری بر نمی اومد... البته  به جز آپ کردن این وبلاگ که حد اقل کمی آروم ترم می کرد.

نمی دونم چرا اما امروز خیلی بهتر شدم... احساس رهایی میکنم... احساس شادی از درون... به هیچ کس و هیچ چیز(تا اونجایی که من خبر دارم!! 04.gif) هم ربطی نداره... ((محض احتیاط گفتم  که سوء تفاهمی برای کسی پیش نیاد...))

خوشحالم که این اوضاع وحشتناک و اسفناک تموم شد.... تو بد مصیبتی افتاده بودم...

حالا دارم تازه تازه می شم خودم! دقیقا همون آدم خل و چلی که بودم!!! 21.gif

/ 3 نظر / 5 بازدید
اميد

با سلام به لادن عزيز خيلي خوشحال شدم كه حالت بهتر شده و توانستي در اين 1 ماه با مشكلاتت مبارزه كني و در اخر هم برهمه انها غلبه كني من از همان اول هم مي دانستم ادم دپرسي نيستي و حدس مي زدم كه احتمالآ مشكلاتي براي شما پيش امده و از نوشته هايت معلوم بود كه داري با انها مبارزه مي كني و خدا رو شكر بالاخره پيروز شدي تبريك بهت مي گويم و اميدوارم هميشه لادني شاد شاد شاد ..... ببينيم و از نوشته هاي قشنگت لذت ببريم من هم از طرف خودم و ديگران به تو تبريك مي گويم و اميدوارم لادن در همه كارهايت موفق و شاد باشي

سيندخت

خدا رو شکر که داری خودت می شی! اما منظورت از اين عکسه چيه؟؟؟

لادن

منظورم!؟!؟ خوب می خواستم درجه ی خل و چلی خودم رو ثابت کنم!!!