بت من هم شکست!!!

01e_fallen_idol.jpg

می دونی بدترین چیز که می شه تو دنیا حسش کرد چیه؟؟!؟!؟

 کسی که ازش بت ساختی جلوی چشمات بشکنه!!!

و بدتر اینکه خودش ، خودش رو بشکونه!!! با حرف هاش ، با کارهاش و با تمام رفتارهاش!! یعنی تمام چیز هایی که باعث شده بود تو از اون برای خودت یک بت بسازی و ستایشش کنی!

این رو می گم چون امروز  یکی از اون بت هام شکست! انقدر خرد  شد که به هیچ وجه  نتونستم جمعش کنم!! خیلی هم سعی کردم.... اما قدرت اون برای خرد شدن از من بیشتر  بود...خیلی بیشتر از من...

میدونی وقتی بتت جلوی چشمت بشکنه ، چه حسی پیدا می کنی؟!!؟

دقیقا همون حسی که مردم در زمان ابراهیم وقتی بت هاشون رو شکست،  داشتند....

حس انزجار. کینه. نفرت.

 

 

 

 

/ 11 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پارميدا

salam ladan chetori? hmmm mishe porsid kodoom botet shekastee?!chi shode ke injuri narahatet kardee?albate AGE khasT javab bedehaa

لادن

پارمیدا: بت من؟!؟! ببين خيلی دلم می خواد بدونی اما متاسفانه اينجا نمی تونم بگم... خيلی ها مي شناسنش. یعنی اکثر آدم هایی که این وبلاگ رو می خونن. ولی مطمئن باش اين دفعه وضعيت با عطيه و صفايی و اين ها خيلی فرق داره! خيلی !!!

<<>>

سلام شايد بتونم درکت کنم٬چون بت من هم يه جورايی در حال شکستنه و ديگران دارن به شکستش کمک می کنن از دست من ام انگار کاری ساخته نيست.خيلی تلاش می کنم که نذارم بشکنه ولی انگار تلاشم هيچ فايدهای ندارهکاش روزی برسه که اصلا کسی بتی نداشته باشه که با شکستش يکی ديگرم خورد کنه.

صالحه

ماکه نفهميديم کدوم ورکی غش کردی؟؟ مردم ابراهيم .. خود ابراهيم....

صالحه

هی تو چه به وبت سر نمی زنی.. جواب کامنت نمی دی.. خانم خود شيفته!!

لادن

آخه خيلی اين روز ها پکرم!!! يک سری مسائل پشت سر هم داره اتفاق می افته! اون هم با سرعت نور... اين وسط هم بقيه همش دارن کار رو از اين که هست خراب تر می کنن... می فهمی که!!!

صالحه

چه مسائلی؟ کیا کارر و خرابتر می کنن؟ هان.. هان؟؟ اگر غم لشگر اندازد که خون عاشقان ریزد من و ساقی به هم تازیم و بنیادش بر اندازیم حال کردی؟ به این می گن... رفیق باز.... خودمو می گم... ما تو ۳۶۰ هم نوشتیما...

صالحه

بابا قالب!! تنوع!!!

مريم(پارميدا)

سلام.لادن جان .مرسی که به من سر زدب عزيز.دعا ميکنم.هيچوقت همچين اتفاقی نيفته برات عزيز.چون تحملش سخته. راستی من آپم

لادن

واقعا رفاقتتون من رو کشته!!! این حرف ها رو بی خیال! بابا کار های پروژه خوابيده! ترم تموم شد... باور کنيد پرند به ۵۰ صفحه اون هم کار ۴ نفر(خير سرمون!!!) نمره نمی ده! شب ها خواب پروژه نا تمام می بينم... تو رو خدا اول کار اين رو تموم کنيم ٬ بعد احوالات من رو بررسی می کنيم... چطوره؟!