...خیال

! مي خواستم بی خیال زندگی کنم،خیالت نگذاشت

 

واقعا چرا من انقدر استرس پیدا می کنم؟!!؟ نمی تونین تصور کنین من تا حالا چقدر تاوان این استرس داشتنم رو دادم... سر هر چیز مسخره ای استرس دارم. ممکنه حتی وقتی دارم با یک نفر که خیلی باهاش صمیمی نیستم حرف می زنم دستهام یخ کنه و یا اینکه نتونم تمرکز کنم و بد تر از همه ی این ها این که قرمز می شم! وای............! وای...........! خدا رو شکر  قرمز شدن من رو ندیدین!

همیشه آبروی من رو می بره! تا یکی یک چیزی بهم میگه عین لبو قرمز می شم! ممکن هم هست اون چیز خیلی مسخره باشه ها!!!! ولی بد فرم قرمز می شم! حتی بعضی اوقات وقتی دارم چت هم میکنم و طرف یک حرفی می زنه  قرمز می شم! خداییش خیلی بده! همه به این خاطر مسخره ام می کنن.. البته واقعا هم مسخره کردن داره ها... ولی می گم، اصلا دست خودم نیست... یک دفعه می بینم صورتم داغ شده و تمام خون بدنم تو صورتم جمع شده و لپ هام قرمز شده!

خلاصه این که اگر دیدین موقع حرف زدن باهاتون  لپ قرمزی  شدم ، نخندین... باور کنین اگه دست خودم بود ، حتما یک فکری براش می کردم... تازه یک چیز جالب تر بگم!فقط خواهشا سوء استفاده نکنین:

 اگر کسی الکی بیاد و به من بگه لپ هام قرمز شده، سریعا لپ هام قرمز می شه!!!! باز هم به صورت کاملا غیر ارادی...خیلی خنده دار ِ . مگه نه؟؟!؟!

 

نوشته شده در جمعه ۱٥ دی ۱۳۸٥ساعت ٢:٥٢ ‎ب.ظ توسط لادن نظرات () |


Design By : Night Skin